حریم خصوصی و سیاست امنیت اطلاعات

۱

سیاست کلی امنیت اطلاعات

به صورت کلی، سیاست های حفظ امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی به فرایند حفاظت از اطلاعات در برابر انواع کارهای غیرمجاز مانند دسترسی، استفاده، افشاء ، اختلال ، تغییر ، مطالعه ، بازرسی و ضبط یا تخریب اطلاق می شود. سرویس دیبایت متعهد است تمام تلاش خود را در راستای تامین امنیت و حفاظت از داده های موجود انجام دهد به همین منظور و برای تامین امنیت داده ها مجموعه ای از پروتکل های مختلف برای نظارت و حفاظت ایجاد شده که شامل شناسایی اطلاعات مورد نیاز، جمع آوری، تعیین دسترسی های فیزیکی و مجازی مرتبط با حفاظت داده هامی باشد.

۲

چه اطلاعاتی از مشتریان نگهداری می شود

اطلاعات نگهداری شده از مشتریان بعد از ثبت نام شامل شماره تماس، مشخصات هویتی و تصویر کارت ملی کلیه تراکنش های مالی ورودی خروجی حساب و لاگ فعالیت های روزانه ایشان می باشد. این اطلاعات به جهت پیشگیری ازفعالیت های مجرمانه بصورت روزانه آنالیز و پایش می شود و نتیجه آنالیز این اطلاعات در راستای بهبود و بروزرسانی عملکرد سیستم های پیشگیری از تقلب و رفتارشناسی پذیرنده مورد استفاده قرار میگیرد. این اطلاعات به شخص ثالث یا سازمان و ارگانی ارائه نخواهد شد مگر با دستور مراجع قضایی و به جهت کشف و دستگیری افراد متخلف.

۳

نحوه حفاظت از اطلاعات

تمامی اطلاعات موجود به صورت کدگذاری شده و با بالاترین استاندارهای امنیتی و زیرساخت شبکه ای محافظت و نگهداری می شود. مدل معماری چندلایه به ما کمک میکند تا از حداکثر حفاظت و امنیت موجود استفاده کنیم. سرورهای مورد استفاده در دیتاسنتر شرکت ارتباطات پیشگام آسیا نگهداری و به صورت شبانه روزی محافظت فیزیکی و مانیتور می شوند.

۴

چرا استفاده از سرویس دیبایت پیشنهاد میشود

سرویس دیبایت با بیش از 3 سال سابقه فعالیت در زمینه ارائه انواع سرویس های مرکزداده ها ، اینترنت پرسرعت ، برندینگ و مارکتینگ و همچنین نیز با رعایت پیشرفته ترین استانداردهای امنیتی در زمینه رمزنگاری داده ها و استفاده از تجهیزات مدرن مانیتورینگ و به کارگیری فایروال های مدرن در لایه های مختلف شبکه و همچنین نگهداری فیزیکی سرورهای اصلی در مرکزداده شرکت ارتباطات پیشگام آسیا ، یکی از بهترین و قابل اعتمادترین گزینه ها در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد.

© تمامی حقوق محفوظ و متعلق به سرویس دیبایت ( شرکت ارتباطات زیرساخت امید ) می باشد - ۱۳۹۵-۱۳۹۸